İster plaza mağduru, ister fanatik spor tutkunu veya  okullu olun, hepimiz modanın egemen olduğu 9-5 dünyasında yaşadığımızı kabul etmeliyiz. 2017 yılının ortalarında, İstanbul’da kahvelerini yudumladıktan sonra şehrin merkezine doğru yapılan kısa ve kasvetli bir tren yolculuğu sırasında iki ayrıntı küçük bir grup genç ve moda sever adamın hemen gözüne çarptı.Yaşları ve hikayeleri değişiklik gösteren bu grup insan yanlarında farklı yöntemlerle bir şeyler taşıyorlardı. Ve ikincisi, zaten kasvetli bir İstanbul gününde, belirgin bir renk eksikliği!

 

Pratiklik ve şıklığın buluştuğu tüm kombinasyonları gördüğümüzü ve bunun bize yeterli gelmediğini anladık. Bu alana değişiklik getirmeyi kendimize misyon edindik.

 

Aramızda başlayan tartışma hızla heyecanlı bir dürtü haline dönüştü. Çok basit  kriterlere uyan bir sırt çantasından yola çıkmışken, kendimizi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış vehesaplı olabilecek ancak her şeyden önce benzersiz tasarımlarıyla dikkat çekecek çantalardan konuşurken bulduk. İlerleyen tartışmalar, fikir alışverişleri, heyecanlar ilk meyvelerini 2017 yazının ortasında, taslaklar, örneklemeler ve prototipler olarak vermeye başladı.

 

Ve Kasım ayında 4 model ile Fudela hayata geçti. Yorucu bir yolculuk olmuştu ama başarmıştık….

 

Fudela artık 10’dan fazla ülkede, değişik kıtalarda ve dünyanın önde gelen bazı mağaza ve moda sitelerinde yer alıyor. Bununla birlikte, ilkelerimiz aynı kalıyor.Fudela markasını, yüksek kaliteli ve çarpıcı  çantalar ile eş anlamlı hale getirmekle birlikte, ilkelerimiz doğrultusunda gelişmeye devam edip, her kesimden insana hitap eden, samimi ve içten bir aile olmak.

 

Fudela’ya (web sitesi, sosyal medya, e-posta ya da başka bir yolla) ulaştığınızda, çekirdek ailemizden biriyle konuştuğunuzu ve her zaman önceliğimizin sizler olacağını bilin.Bizim için en önemlisi Fudela çantalarını caddelerde, sokaklarda, dağlarda dolaşan tüm yaş gruplarından, her kesimden insanlanın sırtında ve elinde görmek ve onların günlerini renklendirmeye ve kolaylaştırmaya katkıda bulunduğumuzu hissetmek.

 

Bununla birlikte lütfen unutma ki sen bizim için çok önemli gönüllü bir elçisin.Öncelikle severek kullanacağın Fudela’nı dostlarına, ailene ve çevrene sen tanıtacaksın. Bizi etiketleyin, bizi tweetleyin, ve bizim gibi siz de  Fudela çantalarınızı gösterin!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR